Pensjonat w Bukowinie Tatrzańskiej

Pensjonat powstał według projektu zakopiańskiego architekta Adama Bukowskiego, ale po drodze projekt ten był kilkakrotnie modyfikowany. Nie chciałam, żeby był to typowo góralski dom, więc w efekcie powstała drewniana willa w stylu witkiewiczowskim, nieco unowocześniona.

Dzięki opasującemu ją tarasowi ma się wrażenie, jakby unosiła się w powietrzu, a cztery wyrzeźbione przez artystę – kowala smoki, pełniące rolę rzygaczy, podkreślają jeszcze aurę tajemniczości.

Ekskluzywne Apartamenty w Bukowinie Tatrzańskiej

Zadzwoń do nas, napisz lub zadzwoń i zapytaj się o wolne terminy. Wynajmij apartament w pensjonacie „Dom Pod Smokami” w Bukowinie Tatrzańskiej dla siebie, swojej rodziny i swoich znajomych!

Zarezerwuj termin!

Pensjonat „Dom pod Smokami” położony jest w Bukowinie Tatrzańskiej. Oferuje on ekskluzywne apartamenty z widokiem na góry, z bezpłatnym WiFi i telewizorem LCD z dostępem do kanałów satelitarnych. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking publiczny. Obiekt jest monitorowany przez całą dobę.

Apartamenty w pensjonacie „Dom pod Smokami” zdobią zabytkowe meble i tradycyjne lokalne elementy wystroju. Każdy z nich wyposażony został również w nowoczesne udogodnienia. Niektóre apartamenty obejmują salon z aneksem kuchennym, w którym znajduje się kuchenka, lodówka oraz czajnik elektryczny.

Z okien roztacza się widok na góry. Na terenie obiektu istnieje bezpłatna wypożyczalnia rowerów oraz plac zabaw dla dzieci.

Wybierz swój Apartament w Górach

Wybierz jeden z trzech ekskluzywnych apartamentów w Domu Pod Smokami i spędź niezapomniane chwile w malowniczej i pełnej atrakcji Bukowinie Tatrzańskiej!

Apartament kominkowy

Zobacz więcej »

Apartament rodzinny typu Suite

Zobacz więcej »

Apartament z widokiem na góry

Zobacz więcej »